PLENER JANÓW PODLASKI 2016


PLENER JANÓW PODLASKI 2016


Jednym najpiękniejszych widoków dla człowieka – a tym bardziej fotografa- jest widok konia w galopie. Z tego powodu na tegoroczny jesienny plener Grupy postanowiliśmy wybrać się do Janowa Podlaskiego by nasycić się widokiem tamtejszych wyjątkowo pięknych koni jak morskim powietrzem, którego zapach zostaje długo w naszych pamięciach.
Ugościli nas właściciele pensjonatu „Przy Stadninie” w Janowie. Zamiłowanie gospodarzy do koni i zwierząt już od pierwszych chwil pobytu zaraziło nas tamtejszą atmosferą. Dzikość wschodniej przyrody, ogromne połacie pól i łąk nadały naszemu pobytowi wyjątkowy klimat i charakter.
Migawki naszych aparatów nie stygły od serii zdjęć robionych stadom cwałujących koni zażywających swobody i wolności.
Zwiedziliśmy także św. Górę Grabarkę – wyjątkowe miejsce dla prawosławnych chrześcijan oraz okoliczne zabytki i miejsca sakralne.
Gościliśmy po raz kolejny przedstawiciela firmy Vanguard, który przedstawił nam przebieg naszej współpracy i zarysował plany na przyszłość. Na konkretnych przykładach zobaczyliśmy jak wykorzystywane są nasze fotografie produktowe.
Rozstawaliśmy się ze smutkiem ale i z nadzieją na kolejne spotkanie plenerowe, którego zarys zaczął już powstawać.
Nie raz wrócimy pamięcią do miło spędzonych chwil na wschodnich krańcach Polski by ponownie poczuć zapach łąk osnutych mgłami…

Brak możliwości komentowania.