JESIENNE SPOTKANIE ROBOCZE 2018


JESIENNE SPOTKANIE ROBOCZE 2018


Rok 2018 przyzwyczaił nas do obfitości wydarzeń, spotkań i pracy. Tegoroczna jesień postarała się by tak już pozostało. W dniach 26-28 października 2018 r. w Hotelu Wodnik k/Bełchatowa miało miejsce kolejne, tym razem robocze spotkanie członków Grupy AF13. Do Grupy dołączyło kilkoro zaproszonych gości z Bydgoszczy i Bełchatowa.
Tym razem spotkanie miało charakter roboczy a jego celem było nawiązanie współpracy i pozytywnych relacji z Hotelem Wodnik. Choć kończąca się jesień nie była dla nas łaskawa pod względem pogody to jednak atmosfera spotkania nadrobiła te niedogodności.
Przez trzy dni fotografowaliśmy pomieszczenia hotelowe, sale konferencyjne, pomieszczenia restauracyjne i rekreacyjne. Obiektywy naszych aparatów skupiły się zarówno na detalach wystroju hotelowego, na apetycznych potrawach i daniach kuchennych a także na pokazaniu zespołu hotelowego i jego codziennej działalności. Owocami pracy AF13 były imponujące pod względem jakości i ilości zdjęcia reklamowe hotelu. Powstała także wideo relacja z jesiennego spotkania Grupy AF13 reklamująca Wodnik.
Po naszym spotkaniu dyrekcja Hotelu Wodnik wyraziła podziękowania za wspólne spotkanie oraz obietnice dalszej współpracy.
Podziękowania dla Dyrekcji Hotelu Wodnik składamy i my – AF13.

 

Brak możliwości komentowania.