WIOSENNE SPOTKANIE PLENEROWE „WODNIK 2019”


WIOSENNE SPOTKANIE PLENEROWE „WODNIK 2019”


Rok 2019 dla Grupy AF13 to rok jubileuszowy. W kwietniu mija 5-ta rocznica powstania Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej.
Tak sympatyczną, okrągłą rocznicę powstania naszego Stowarzyszenia chcieliśmy i wręcz musieliśmy uczcić okolicznościowym spotkaniem członków Grupy by wspólnie przeżyć nasze święto i zdmuchnąć świeczki na okolicznościowym torcie.
Na miejsce jubileuszowego spotkania kolejny raz wybraliśmy hotel WODNIK k/Bełchatowa, który zaprosił nas w swoje progi, przyjął ciepło i ugościł. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w dniach 26–28 kwietnia 2019r.
Nie zabrakło gości, oficjalnych przemówień, wspomnień, sympatycznej atmosfery a także wspólnych rozmów i snucia planów na kolejne lata działalności.
Uroczystościom jubileuszowym towarzyszyło otwarcie stałej wystawy AF13 w Hotelu WODNIK. Pierwszym prezentowanym tematem był sam Hotel WODNIK.

Przedstawiciel firmy Sony Pan Krzysztof Szablisty zademonstrował nam ciekawą prezentację multimedialną na temat sprzętu Sony.
Obejrzeliśmy prezentację aparatów, ich możliwości oraz nowinki firmy.
Odbyła się również prezentacja firmy LabHD z Chrzanowa. Właściciel Marek Kowalski, który zajmuje się profesjonalnym wywoływaniem fotografii, wytwarzaniem
fotoalbumów, wydruków wielkoformatowych i opakowań na zdjęcia przedstawił swoją firmę i zaprezentował swoją działalność. Mieliśmy możliwość obejrzenia i porównania fotografii na różnych papierach i płótnie. Odpowiedział również na liczne pytania dotyczące profesjonalnego przygotowania zdjęć do druku.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Dyrekcji Hotelu WODNIK – Pani Katarzyny Krysztofiak za wspaniałą współpracę i gościnę
a także do Pani Prezes firmy MEGMAR -Magdaleny Drac-Tatoń za pomoc w wydaniu naszego jubileuszowego albumu.
Ukłony podziękowania ślemy firmie EPORE, dzięki której nasze fotografie będą mogły zaprezentować się w stałej wystawie w hotelu Wodnik.
Dziękujemy przedstawicielom firm Sony oraz LabHD, Radomszczańskiego Towarzystwa Fotograficznego, Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego  oraz Fundacji Foto Pozytyw za uczestnictwo w tak ważnej dla nas uroczystości.

Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym gościom za obecność, miłe słowa, prezenty i wspólnie spędzony miło czas.

« z 2 »

Brak możliwości komentowania.