WYSTAWA CZĘSTOCHOWA 2017


Wystawa Członków Grupy AF13
„CZŁOWIEK”
w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie – 17.03.2017


Wieczorem, w  piątek, 17-go marca 2017 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie otwarto wystawę Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej Art Fokus 13.

Wydarzeniem tym rozpoczęliśmy kolejny twórczy rok Grupy. Z dumą możemy podkreślić iż jest to już 15-ta wystawa w naszej niespełna trzyletniej działalności. Tym razem naszymi pracami pragnęliśmy pokazać Człowieka wielopostaciowego o wielu obliczach i w różnych sytuacjach życiowych. Podjęliśmy próbę ukazania problemów człowieka, jego zmagań w poszukiwaniu celów życiowych i zagubienie
w rzeczywistości, jego przeżycia, dramaty i kontrasty społeczne, a także jego pracę i wypoczynek.

Przybyli goście obdarowali nas swoim zainteresowaniem i opiniami o naszych pracach tocząc liczne dyskusje na temat wystawy i naszej Grupy. Bardzo miłym akcentem uroczystości było przybycie delegacji  z zaprzyjaźnionej Grupy MGFoto z Myślenic na czele z Panią Prezes Grażyną Gubała. Podziękowania składamy także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wystawy.

Charakter i specyfika miejsca wystawy jakim jest galeria ROK w Częstochowie pozwala ufać iż przez okres prezentacji wystawy  (do 4.04.2017.) obejrzy ją wielu sympatyków dobrej fotografii w postaci mieszkańców Częstochowy i okolic.


« z 4 »

Brak możliwości komentowania.