PARTNERZY


PARTNERZY GRUPY AF13


  Megmar od ponad 15 lat dostarcza preparaty chemiczne do największych zakładów przemysłowych na polskim rynku: energetycznym, ciepłowniczym, górniczym, petrochemicznym i hutniczym. Produkty firmy wykorzystywane są również w branżach: papierniczej, meblarskiej i motoryzacyjnej.
Firma wytwarza technologie przeznaczone do uzdatniania wody, zmniejszania emisji spalin, oczyszczania ścieków przemysłowych czy nakładania powłok wysokospecjalistycznych. Zapewnia również pełną obsługę w zakresie szkoleń i nadzoru nad stosowaniem swoich preparatów.


Hotel Wodnik *** k/Bełchatowa to idealne miejsce na wypoczynek i spotkania integracyjne. Znajduje się w otoczeniu sosnowych lasów
nad samym brzegiem przejrzystych wód zalewu Słok, mimo tego wciąż jest to hotel w centrum polski. Hotel Wodnik to spokojna okolica,
to wygodne centrum konferencyjno-szkoleniowe a także doskonałe zaplecze konferencyjne, przytulne restauracje i szeroki wachlarz usług rekreacyjnych i te przymioty czynią z niego atrakcyjne miejsce spotkań i wypoczynku dla gości z całego kraju.
Od jesieni 2018r. Hotel Wodnik bierze udział w „Projekcie fotograficznym” wspierając Ogólnopolską Fotograficzną Grupę Twórczą Art Fokus 13.
Projekt owocuje wzajemną współpracą przynosząc obopólne korzyści na płaszczyźnie biznesowo – artystycznej.

LabHD to foto laboratorium, producent wyśmienitych albumów i fotoksiążek. Firma zajmuje się wywoływaniem zdjęć oraz wykonywaniem fotoalbumów, fotoksiążek, wydruków wielkoformatowych, opakowań na płyty cd, dvd i pendriv-ów potrzebnych fotografom w ich codziennej pracy. W wykonywanych przez LabHD odbitkach, albumach i wszystkich innych produktach zwracana jest bardzo duża uwaga na:
– najwyższą jakość produktu,
– terminowość dostaw,
– dostępność szerokiego asortymentu rzeczy w jednym miejscu.
Od 2014 roku LabHD współpracuje z AF13 wspierając Grupę w przygotowywaniu odbitek fotograficznych na wystawy Stowarzyszenia i jego członków.


 JEŻELI CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM
I WSPOMÓC ROZWÓJ FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ W POLSCE
NAPISZ NA ADRES INFO@AF13.PL
LUB WESPRZYJ NAS FINANSOWO WPŁACAJĄC DAROWIZNĘ NA PONIŻSZE KONTO

OGÓLNOPOLSKA FOTOGRAFICZNA GRUPA TWÓRCZA „ART FOKUS 13”
Radomsko 97-500, ul. Stara Droga 208
NIP 7692222038    REGON 101821279    KRS 0000519079
PKO BP S.A. 06 1020 3958 0000 9102 0202 1723


Brak możliwości komentowania.